Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowa Kamionka - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

490 000 zł8 056 m² 60,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 056 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Płociczno-Tartak

Płociczno-Tartak(Nowa Kamionka + 18 km)

1 849 000 zł364 m² 5 079,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:883 m²

Twój Prywatny Luksusowy Azyl. Przedstawiamy wyjątkowy Dom ze Strefą Spa. Gotowy do Wprowadzenia Płociczno. Szukasz nieruchomości, która wykracza poza ramy zwykłego miejsca do życia? Przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Norwida

Olecko(Nowa Kamionka + 15 km)

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny położony w ekskluzywnej lokalizacji, przy ulicy Norwida w Olecku, 30 m od Jeziora Olecko Wielkie i otaczającej jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gąski

Gąski(Nowa Kamionka + 23 km)

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z widokiem na jezioro - Gąski, gm. Olecko Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki z domem całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarna Białostocka

Starówka,Czarna Białostocka(Nowa Kamionka + 19 km)

1 349 000 zł173 m² 7 797,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację wyjątkowej nieruchomości w Czarnej Białostockiej. Na sprzedaż trafia dom z bala o pow. 176m2 wybudowany w 2013 r. na działce o pow. 915 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Okuniowiec

Okuniowiec(Nowa Kamionka + 19 km)

585 000 zł3 500 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olecko

Olecko(Nowa Kamionka + 15 km)

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Olecku, 200 m od Jeziora Olecko Wielkie oraz zagospodarowanej miejskiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś(Nowa Kamionka + 7 km)

920 000 zł159,95 m² 5 751,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne siedlisko składające się z dwóch domów murowanych podzielonych na łącznie 4 niezależne mieszkania oraz stodoły z częścią rekreacyjną, zaledwie 400.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krynki

Krynki(Nowa Kamionka + 22 km)

120 000 zł150 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 458m2, zlokalizowaną w urokliwych Krynkach. Na terenie działki znajduje się młyn z początku XX wieku, który stanowi niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gąski

Gąski(Nowa Kamionka + 23 km)

749 000 zł296 m² 2 530,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 373 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 296 m2, położony w malowniczej miejscowości Gąski, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Supraśl

Supraśl(Nowa Kamionka + 25 km)

865 000 zł107,38 m² 7 828,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Nowoczesny dom energooszczędny w Supraślu w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości regionu. Nieruchomość z 2026 r. w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Nowa Kamionka

Nowa Kamionka,podlaskie

490 000 zł150 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 056 m²

Oferuję na sprzedaż dom z duszą i potencjałem dla nowego nabywcy w miejscowości Nowa Kamionka gmina Bakałarzewo powiat Suwalski. Cicha spokojna okolica, 5,78 km od Bakałarzewa, 16 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij