Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Nowa Kamionka

Nowa Kamionka, podlaskie

  • 490 000 zł
  • 8 056 m²
  • 60,82 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Judzewi...

Skontaktuj się

Dom Nowa Kamionka

Nowa Kamionka, podlaskie

zaktualizowane:
5 kwietnia 2026

490 000 zł

8 056 m²

60,82 zł/m²

Dom Nowa Kamionka

Zaktualizowane: 5 kwietnia 2026

490 000 zł 8 056 m² 60,82 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
8 056 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1990

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

8 056 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1990

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (60,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 8 056 m² (150 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1990
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 8 056 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 540964

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Oferuję na sprzedaż dom z duszą i potencjałem dla nowego nabywcy w miejscowości Nowa Kamionka gmina Bakałarzewo powiat Suwalski. Cicha spokojna okolica, 5,78 km od Bakałarzewa, 16 km od Suwałk. (...)

Agent

Elżbieta Judzewicz

574 570...

574 570 577

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Judzewicz

574 570...

574 570 577

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl